Art

Still ongoing

Open atelier op dinsdagmorgen
Art

Open atelier op dinsdagmorgen

Tuesday 10:00 (05 September)
Amaru, Lichtaart

Atelier de Danse-Médecine en Brabant wallon
Art

Atelier de Danse-Médecine en Brabant wallon

Wednesday 19:30 (06 September)
Terre d'Eveil, Ohain

Yokoso: fotografische expo
Art

Yokoso: fotografische expo

Saturday 10:00 (09 September)
Japanse Tuin, Hasselt

Brunch
Art

Brunch

Sunday 12:00 (10 September)
Grand Casino de Dinant, Dinant

Behind The Garden - a solo exhibition by Mehdi-Georges Lahlou
Art

Behind The Garden - a solo exhibition by Mehdi-Georges Lahlou

Thursday 12:00 (14 September)
Botanique, Brussels

Van Naald tot Draad: pop-up CreaCafé
Art

Van Naald tot Draad: pop-up CreaCafé

Thursday 19:00 (21 September)
Bibliotheek Gavere, Gavere

Transpoesie 2017
Art

Transpoesie 2017

Tuesday 18:30 (26 September)
City of Brussels, Sint Gillis

Le patrimoine industriel belge
Art

Le patrimoine industriel belge

Wednesday 14:00 (27 September)
Group 2 Gallery, Brussels

Expo Jef Bex | Curtain sight
Art

Expo Jef Bex | Curtain sight

Tuesday 14:00 (03 October)
Bibliotheek Puurs, Puurs

Les Jeudis Jazz du Green Lab
Art

Les Jeudis Jazz du Green Lab

Thursday 20:00 (05 October)
Green Lab, Brussels

Jeanine Beaulieu - Homage to a Granny
Art

Jeanine Beaulieu - Homage to a Granny

Saturday 00:00 (07 October)
A Curiosity STORE, Brussels

Zwangerschapsyoga in Hasselt
Art

Zwangerschapsyoga in Hasselt

Tuesday 19:30 (10 October)
Viva-svv Limburg, Hasselt

Omer Fast – Appendix
Art

Omer Fast – Appendix

Wednesday 18:00 (11 October)
STUK - House for Dance, Image & Sound, Leuven

MarcVDS - Public Viewing
Art

MarcVDS - Public Viewing

Sunday 05:00 (15 October)
Karting Eupen: Pure Racing Experience, Eupen

Tentoonstelling Boter Bij De Vis
Art

Tentoonstelling Boter Bij De Vis

Sunday 10:00 (15 October)
Vrienden van het Stedelijk Museum en Archief Diest v.z.w., Diest

Workshops voor kinderen - Ateliers pour enfants
Art

Workshops voor kinderen - Ateliers pour enfants

Sunday 14:00 (15 October)
Museum voor Natuurwetenschappen - Muséum des Sciences naturelles, Brussels

La Semaine numérique
Art

La Semaine numérique

Tuesday 10:00 (17 October)
Bibliothèque de Laeken, Brussels

Workshop 3D-printen
Art

Workshop 3D-printen

Thursday 19:30 (19 October)
Bibliotheek Hoogstraten, Hoogstraten

De Collectioneur - Een Menselijke Verzameling
Art

De Collectioneur - Een Menselijke Verzameling

Thursday 19:30 (19 October)
Kunstacademie-Tielt, Tielt

Tim Dirven - Karkas
Art

Tim Dirven - Karkas

Thursday 20:00 (19 October)
Cultuurcentrum Mechelen, Mechelen

Digitale week 20/10 - 5/11
Art

Digitale week 20/10 - 5/11

Friday 09:00 (20 October)
Bibliotheek Gistel, Gistel

Gerhard Richter | About Painting
Art

Gerhard Richter | About Painting

Saturday 09:30 (21 October)
SMAK Gent, Gent

Jonge Kunstenaars 2017 - Carrington Gallery
Art

Jonge Kunstenaars 2017 - Carrington Gallery

Saturday 18:00 (21 October)
Carrington, Gent

Today

I got it from my papa
Art

I got it from my papa

Sunday 09:00 (22 October)
CCHA / cultuurcentrum Hasselt, Hasselt

Van stress naar vitaliteit
Art

Van stress naar vitaliteit

Sunday 09:30 (22 October)
Sint-Genesius-Rode, Belgium, Sint-Genesius-Rode

Van stress naar vitaliteit : YOGAworkshop
Art

Van stress naar vitaliteit : YOGAworkshop

Sunday 09:30 (22 October)
Sint-Genesius-Rode, Belgium, Sint-Genesius-Rode

Mini reeks: Positief denken
Art

Mini reeks: Positief denken

Sunday 09:30 (22 October)
Het innerlijke geluk, Stevoort

Rythmes de femme, rythmes de nature
Art

Rythmes de femme, rythmes de nature

Sunday 10:00 (22 October)
Espace Bamboo, Brussels

Openingsfeest Kunstencampus Turnova
Art

Openingsfeest Kunstencampus Turnova

Sunday 10:00 (22 October)
Turnova, Turnhout

KAS Dierenwijding 2017
Art

KAS Dierenwijding 2017

Sunday 10:00 (22 October)
KAS Attenhoven, Kapellen

Pop-up Store Little Lions
Art

Pop-up Store Little Lions

Sunday 11:00 (22 October)
Sista's Trattoria, Waterloo

Finissage Salon der gebuisden
Art

Finissage Salon der gebuisden

Sunday 11:30 (22 October)
Academie Temse, Temse

Bos Op Stelten: Curieuze Creaturen
Art

Bos Op Stelten: Curieuze Creaturen

Sunday 13:00 (22 October)
Sporthal Prinsenbos Grimbergen, Grimbergen

Nakampbezoekdag KSA Roodkapjes Buggenhout 2017
Art

Nakampbezoekdag KSA Roodkapjes Buggenhout 2017

Sunday 13:30 (22 October)
KSA Roodkapjes Buggenhout, Buggenhout

Grand Serment Royal et de St-Georges des Arbalétriers de Bxl
Art

Grand Serment Royal et de St-Georges des Arbalétriers de Bxl

Sunday 14:30 (22 October)
Grand Serment Royal et de Saint-Georges des Arbalétriers De Bruxelles, Brussels

Wandeling Gentbrugse Meersen
Art

Wandeling Gentbrugse Meersen

Sunday 14:45 (22 October)
Boer Janssens, Gent

Estbel // Muziekclub 't Ey [uitverkocht]
Art

Estbel // Muziekclub 't Ey [uitverkocht]

Sunday 16:00 (22 October)
Muziekclub 't Ey, Belsele

Festival des Libertés - Bruxelles
Art

Festival des Libertés - Bruxelles

Sunday 19:00 (22 October)
Théâtre National Wallonie-Bruxelles, Brussels