Sport

Still ongoing

La Roche-en-photos
Sport

La Roche-en-photos

Wednesday 10:00 (09 August)
La Roche-en-Ardenne, Belgium, La Roche-en-Ardenne

Zoektocht Lauwe Rekkem ism parochiale werkgroep
Sport

Zoektocht Lauwe Rekkem ism parochiale werkgroep

Wednesday 23:00 (09 August)
Lauwe, Belgium, Lauwe

Vieux Jeu Ostend Tennis Club Tornooi
Sport

Vieux Jeu Ostend Tennis Club Tornooi

Thursday 16:00 (17 August)
Ostend Tennis Club, Oostende

Internationaal Vuurwerkfestival 2017 Knokke-heist
Sport

Internationaal Vuurwerkfestival 2017 Knokke-heist

Thursday 22:00 (17 August)
Duinbergen, Knokke-Heist

Torhout Kermis
Sport

Torhout Kermis

Friday 19:00 (18 August)
Stad Torhout, Torhout

AFP 100 des Acacias (tournoi padel)
Sport

AFP 100 des Acacias (tournoi padel)

Sunday 09:00 (20 August)
Tc Acacias, Montignies-le-Tilleul

Today

Vierdaagse van de IJzer 2017
Sport

Vierdaagse van de IJzer 2017

Monday 07:00 (21 August)
Nieuwpoort, Belgium, Nieuwpoort

A-sportdag van vzw RAVOT
Sport

A-sportdag van vzw RAVOT

Monday 09:00 (21 August)
Retie, Belgium, Retie

Stage d'initiation et de perfectionnement au Roller Derby
Sport

Stage d'initiation et de perfectionnement au Roller Derby

Monday 09:00 (21 August)
Complexe Sportif De Roux(Charleroi), Charleroi

Summer Camp 2017
Sport

Summer Camp 2017

Monday 09:00 (21 August)
Sporthal De 2 Ringen Aartselaar, Aartselaar

Judokamp voor kinderen vanaf 6 jaar
Sport

Judokamp voor kinderen vanaf 6 jaar

Monday 09:00 (21 August)
Sportcentrum het Rooi, Berchem

Stage Équitation
Sport

Stage Équitation

Monday 09:00 (21 August)
Bois-De-Villers, Belgium, Bois-de-Villers

Ponykamp +10j
Sport

Ponykamp +10j

Monday 09:30 (21 August)
BVBA De Paddock-Stabroek, Hoevenen

DruivenRun
Sport

DruivenRun

Monday 17:00 (21 August)
Overijse, Belgium, Overijse

Karting Cup Sentower Park
Sport

Karting Cup Sentower Park

Monday 17:30 (21 August)
Genk International Karting Circuit, Genk

Kizomba Classes te Paal
Sport

Kizomba Classes te Paal

Monday 20:00 (21 August)
Oud kaffeeke, Paal

Vuurwerkfestival van op zee
Sport

Vuurwerkfestival van op zee

Monday 20:00 (21 August)
Tau Tona Yachtverhuur, Zeebrugge

Tuesday

Wielerwedstrijd Eliterenners zonder contract & beloften
Sport

Wielerwedstrijd Eliterenners zonder contract & beloften

Tuesday 16:00 (22 August)
Evergem, Belgium, Evergem

Liège Basket D1 belge vs Sparta Bertrange D1 luxembourgeoise
Sport

Liège Basket D1 belge vs Sparta Bertrange D1 luxembourgeoise

Tuesday 19:00 (22 August)
Hall des Sports de Libramont, Libramont

Tango in 't Gasthuis Pasion Nortena
Sport

Tango in 't Gasthuis Pasion Nortena

Tuesday 19:30 (22 August)
Gasthuis Wijnegem, Wijnegem

We Go For Results
Sport

We Go For Results

Tuesday 19:30 (22 August)
Finse Piste Aalst Aant Stedelijk Zwembad, Bierbeek

La Doce's Jaarmarktmatch
Sport

La Doce's Jaarmarktmatch

Tuesday 21:00 (22 August)
Sporthal Overmere, Overmeire

Wednesday

Rua's petanque tornooi
Sport

Rua's petanque tornooi

Wednesday 10:00 (23 August)
Koninklijke Rua Brasschaat tennisclub, Brasschaat

Flames U17 # Belgique - Danemark
Sport

Flames U17 # Belgique - Danemark

Wednesday 14:00 (23 August)
Centre National Euro 2000 Tubize, Tubize

Kart After Work
Sport

Kart After Work

Wednesday 18:00 (23 August)
Karting Genk: Home of Champions, Genk

Vriendschappelijk SCOH A - KSKT
Sport

Vriendschappelijk SCOH A - KSKT

Wednesday 19:30 (23 August)
SC Hoegaarden, Hoegaarden

FC Inter Huy - Futsal Courcelles
Sport

FC Inter Huy - Futsal Courcelles

Wednesday 20:00 (23 August)
Huy, Belgium, Huy

Vuurwerkfestival Duinbergen Knokke van op zee
Sport

Vuurwerkfestival Duinbergen Knokke van op zee

Wednesday 20:00 (23 August)
Tau Tona Yachtverhuur, Zeebrugge

Beker: KBS Vrouwen - K. Massenhoven VC
Sport

Beker: KBS Vrouwen - K. Massenhoven VC

Wednesday 20:00 (23 August)
K. Berchem Sport, Berchem

Thursday

Het medisch wonder van Beveren (themawandeling)
Sport

Het medisch wonder van Beveren (themawandeling)

Thursday 14:00 (24 August)
Vrije Tijd Alveringem Toerisme & Cultuur, Alveringem

En attendant la Ducasse: JS Isières A - RUS Flobecq A
Sport

En attendant la Ducasse: JS Isières A - RUS Flobecq A

Thursday 18:00 (24 August)
Isières, Belgium, Isières

Clubduik Put Van Ekeren
Sport

Clubduik Put Van Ekeren

Thursday 19:30 (24 August)
Putten Van Ekeren, Ekeren

Cercle Brugge - KSVTemse
Sport

Cercle Brugge - KSVTemse

Thursday 20:00 (24 August)
Jan Breydelstadion, Sint-Andries

Kijkavond op het MAS in Antwerpen
Sport

Kijkavond op het MAS in Antwerpen

Thursday 21:00 (24 August)
MAS | Museum aan de Stroom, Antwerp

Friday

World Championship 2017 Belgie
Sport

World Championship 2017 Belgie

Friday 08:00 (25 August)
Beerse, Belgium, Beerse

Tricolore on Track.
Sport

Tricolore on Track.

Friday 08:00 (25 August)
Circuit de Mettet, Mettet

Inter-Track at Mettet 25 August 2017
Sport

Inter-Track at Mettet 25 August 2017

Friday 09:00 (25 August)
Circuit Jules Tacheny, Mettet

RKHSV Trainingskamp
Sport

RKHSV Trainingskamp

Friday 15:00 (25 August)
Blankenberge, Belgium, Blankenberge

Zomerfeest
Sport

Zomerfeest

Friday 16:00 (25 August)
Huis van het Kind Zottegem, Zottegem