Sport

Still ongoing

Open BAR voor ouders
Sport

Open BAR voor ouders

Wednesday 16:30 (30 August)
Rhinos Rugby Oudenaarde, Oudenaarde

Quelle vitesse sur les Nationales 25 et 268: signez la pétition
Sport

Quelle vitesse sur les Nationales 25 et 268: signez la pétition

Friday 07:00 (08 September)
Grez-Doiceau, Belgium, Grez-Doiceau

Yoga voor beginners (reeks)
Sport

Yoga voor beginners (reeks)

Wednesday 19:30 (13 September)
Bouquetstraat 139, Diepenbeek

Profitez d'un brunch à L'Appart-à-manger
Sport

Profitez d'un brunch à L'Appart-à-manger

Saturday 11:30 (30 September)
L'appart-à-manger, Brussels

Comment apprivoiser la douleur pour mieux l'accompagner?
Sport

Comment apprivoiser la douleur pour mieux l'accompagner?

Monday 19:30 (02 October)
Maison De Naissance - L'Arche De Noé, Namur

Fall into Touch - Touch d'automne - 2017
Sport

Fall into Touch - Touch d'automne - 2017

Wednesday 19:30 (04 October)
Kituro Schaerbeek Rugby Club, Schaerbeek

Initiatie Boccia
Sport

Initiatie Boccia

Thursday 15:00 (05 October)
't Rosco Ronse, Ronse

Today

Sluitingsprijs Putte-Kapellen
Sport

Sluitingsprijs Putte-Kapellen

Tuesday 12:00 (17 October)
Garage Gwijde, Kapellen

Dégustation : Les styles du rhum par la compagnie des Indes
Sport

Dégustation : Les styles du rhum par la compagnie des Indes

Tuesday 19:30 (17 October)
BeerLovers' Shop - LLN, Louvain-la-Neuve

Wednesday

Karting voor Singles - Eeklo
Sport

Karting voor Singles - Eeklo

Wednesday 19:00 (18 October)
Yeti-Eeklo, Eeklo

Op weg naar zelfvertrouwen met affirmaties: lezing
Sport

Op weg naar zelfvertrouwen met affirmaties: lezing

Wednesday 19:30 (18 October)
Overpelt, Belgium, Overpelt

Ligue A: Charleroi Volley - Amigos Van Pelt Zoersel
Sport

Ligue A: Charleroi Volley - Amigos Van Pelt Zoersel

Wednesday 20:30 (18 October)
Salle Ballens, Charleroi

Anderlecht - Paris Saint-Germain
Sport

Anderlecht - Paris Saint-Germain

Wednesday 20:45 (18 October)
RSC Anderlecht, Brussels

Thursday

Opendeurdagen bij VDH Motors
Sport

Opendeurdagen bij VDH Motors

Thursday 07:30 (19 October)
Vanderhaeghen NV, Kortrijk

Scholencross: nieuwe datum
Sport

Scholencross: nieuwe datum

Thursday 09:30 (19 October)
Gemeentebestuur - OCMW Alken, Alken

Atelier «les bases du portage»
Sport

Atelier «les bases du portage»

Thursday 10:30 (19 October)
Baelen, Belgium, Baelen

CAB GA & Fireside Talk with Nobel Peace Prize Winner ICAN
Sport

CAB GA & Fireside Talk with Nobel Peace Prize Winner ICAN

Thursday 18:30 (19 October)
Club Alpbach Brussels, Brussels

Netwerkmoment Stal Van De Broy
Sport

Netwerkmoment Stal Van De Broy

Thursday 19:30 (19 October)
Kuttekoven, Belgium, Kuttekoven

This Weekend

Nieuwpoort boat show met BBoat- Linssenyachts
Sport

Nieuwpoort boat show met BBoat- Linssenyachts

Friday 14:00 (20 October)
Bboat yachtcharter, Kuurne

Film Still Alice
Sport

Film Still Alice

Friday 14:00 (20 October)
HuisvandeMens Lommel-Leopoldsburg, Lommel

PISO CiTy-run
Sport

PISO CiTy-run

Friday 19:00 (20 October)
Piso Tienen, Tienen

De Bonanza's in het Armand Melis Stadion
Sport

De Bonanza's in het Armand Melis Stadion

Friday 19:30 (20 October)
Armand Melis Stadion, Dessel

M4 : Futsal Courcelles - Vilvoorde United
Sport

M4 : Futsal Courcelles - Vilvoorde United

Friday 20:00 (20 October)
Futsal Courcelles, Courcelles

Dames KSKE - Rupelmonde B
Sport

Dames KSKE - Rupelmonde B

Friday 20:00 (20 October)
KSK Erembodegem, Erembodegem

Beerpong 2017 du Patro de Freux
Sport

Beerpong 2017 du Patro de Freux

Friday 21:00 (20 October)
Freux, Belgium, Freux

Balletbal, Diestse Balletschool Josée Nicola
Sport

Balletbal, Diestse Balletschool Josée Nicola

Friday 22:00 (20 October)
Café Den Hemel, Zichem

Saturday

Jeugdtornooi Krachtbal !
Sport

Jeugdtornooi Krachtbal !

Saturday 08:00 (21 October)
Krachtbal 't Klaverken Buggenhout, Buggenhout

Tournoi International Saive 2017
Sport

Tournoi International Saive 2017

Saturday 09:00 (21 October)
Centre Sportif Local de Fléron, Fléron

Telenet Superprestige Boom
Sport

Telenet Superprestige Boom

Saturday 09:30 (21 October)
De Schorre Provinciaal Recreatiedomein, Boom

Ambassadeur wallonie
Sport

Ambassadeur wallonie

Saturday 10:00 (21 October)
Maison Croix-Rouge La Louvière-Le Roeulx, Houdeng-Goegnies

Opendeurdagen
Sport

Opendeurdagen

Saturday 10:00 (21 October)
Juwelen Rams, Boom

Atelier «les bases du portage»
Sport

Atelier «les bases du portage»

Saturday 10:30 (21 October)
Baelen, Belgium, Baelen

Balade Chantée d'Automne
Sport

Balade Chantée d'Automne

Saturday 13:00 (21 October)
Séances Corps et Voix, Liège

Pony Namiddag 21/10
Sport

Pony Namiddag 21/10

Saturday 13:00 (21 October)
Stal Ter Laren, Lummen

Voorstelling Formule 4 Van Michelangelo Amendola @shopping1
Sport

Voorstelling Formule 4 Van Michelangelo Amendola @shopping1

Saturday 13:00 (21 October)
Shopping Center 1 Genk, Genk

Grote Prijs Café SurPlace - Retrokoers
Sport

Grote Prijs Café SurPlace - Retrokoers

Saturday 14:00 (21 October)
Cafe SurPlace, Veerle

Badycup 2017-2018 (open jumping)
Sport

Badycup 2017-2018 (open jumping)

Saturday 14:00 (21 October)
Hippisch opleiding centrum Vinkemolen, Oosterzele

Russia - Belgium (American Football)
Sport

Russia - Belgium (American Football)

Saturday 15:00 (21 October)
The International School of Brussels (Official), Brussels

Halloween Buckle Competitie en Party
Sport

Halloween Buckle Competitie en Party

Saturday 17:00 (21 October)
Gipsy Horses Rodeo Ghr, Westerloo

Trail Nocturne des Ardennes 2017
Sport

Trail Nocturne des Ardennes 2017

Saturday 18:30 (21 October)
Trail Nocturne des Ardennes, Marche-en-Famenne