Sport

This Weekend

Ting Tong Gym Presents... Fight Night Promotions
Sport

Ting Tong Gym Presents... Fight Night Promotions

Saturday 14:00 (25 November)
Gemeentelijke Sporthal Kapellen, Kapellen

2ème Challenge Inter-Entreprises de Karting - Lions Club
Sport

2ème Challenge Inter-Entreprises de Karting - Lions Club

Saturday 14:00 (25 November)
Karting Eupen: Pure Racing Experience, Eupen

Stage Nihon Taï-Jitsu / Self-défense
Sport

Stage Nihon Taï-Jitsu / Self-défense

Saturday 14:00 (25 November)
Perwez, Belgium, Perwez

Stage Nihon Taï-Jitsu / Self-défense
Sport

Stage Nihon Taï-Jitsu / Self-défense

Saturday 14:00 (25 November)
Perwez, Belgium, Perwez

CUP : Knack B vs Lendelede A
Sport

CUP : Knack B vs Lendelede A

Saturday 15:00 (25 November)
volleyteam Knack Roeselare, Roeselare

RC Curtrycke Queens XV vs RC9 Heusden Zolder
Sport

RC Curtrycke Queens XV vs RC9 Heusden Zolder

Saturday 15:00 (25 November)
De Weimeersen, Kortrijk

Bingo et visite de Saint-Nicolas
Sport

Bingo et visite de Saint-Nicolas

Saturday 17:00 (25 November)
Maurage, Belgium, Maurage

Prijsuitreiking DK Predator Games
Sport

Prijsuitreiking DK Predator Games

Saturday 17:00 (25 November)
Hengelsport De Kock, Testelt

Pasta-avond verkenners Alken
Sport

Pasta-avond verkenners Alken

Saturday 17:30 (25 November)
Scouts & Gidsen ALKEN, Alken

Supportersbus naar Wervik
Sport

Supportersbus naar Wervik

Saturday 17:50 (25 November)
Ke Wervik, Wervik

Souper des Anciens
Sport

Souper des Anciens

Saturday 19:00 (25 November)
Habay-La-Neuve - Saint-Benoit, Habay

Démo Sextoys « Moulin Rose »
Sport

Démo Sextoys « Moulin Rose »

Saturday 19:30 (25 November)
Habay-La-Vieille, Belgium, Habay-la-Vieille

Ploegenvoorstelling STVV Jeugd & Jong STVV
Sport

Ploegenvoorstelling STVV Jeugd & Jong STVV

Saturday 19:45 (25 November)
Stayen, Sint-Truiden

Match P1D Athena B VS Athena A
Sport

Match P1D Athena B VS Athena A

Saturday 20:00 (25 November)
Athénée Royal Vielsalm-Manhay, Vielsalm

Sint Niklaas, Belgium - 10cc // Laatste Tickets
Sport

Sint Niklaas, Belgium - 10cc // Laatste Tickets

Saturday 20:00 (25 November)
Stadsschouwburg, Sint-Niklaas

Buffalo Aa Gent - Excelsior Moeskroen (Speeldag 16 2017-2018)
Sport

Buffalo Aa Gent - Excelsior Moeskroen (Speeldag 16 2017-2018)

Saturday 20:00 (25 November)
Ghelamco Arena, Gent

All Night Long
Sport

All Night Long

Saturday 21:00 (25 November)
Jh Den Aap Meerbeek, Kortenberg

Tweede Generatiefuif
Sport

Tweede Generatiefuif

Saturday 21:00 (25 November)
Gemeenteschool Kruibeke, Kruibeke

Le Duel Rouges & Bleus d'Hermalle : 'Raise Your Color'
Sport

Le Duel Rouges & Bleus d'Hermalle : "Raise Your Color"

Saturday 21:30 (25 November)
Jeunesse Les Bleus Hermalle, Hermalle-sous-Argenteau

Concours Intime De Barres au sol à 110/120 cm
Sport

Concours Intime De Barres au sol à 110/120 cm

Sunday 09:30 (26 November)
Poney-Club & Centre Equestre des Jonquières, Ciney

Training nature ouvert aux adhérents de Crossfit Dunkerque
Sport

Training nature ouvert aux adhérents de Crossfit Dunkerque

Sunday 10:00 (26 November)
TC l'Armorial - De Panne, De Panne

Bourse Vêtements Adultes, Enfants
Sport

Bourse Vêtements Adultes, Enfants

Sunday 10:00 (26 November)
Frasnes, Belgium, Frasnes

46e édition - Plantation de l'Arbre
Sport

46e édition - Plantation de l'Arbre

Sunday 10:30 (26 November)
Commune d'Amay, Amay

Atelier gâteau Licorne
Sport

Atelier gâteau Licorne

Sunday 13:00 (26 November)
Zellik, Belgium, Zellik

Visite 'Les Demoiselles d’autrefois'
Sport

Visite "Les Demoiselles d’autrefois"

Sunday 14:00 (26 November)
Habay-La-Neuve, Belgium, Habay-la-Neuve

Grote Prijs van Willebroek 2017: Winterduathlon
Sport

Grote Prijs van Willebroek 2017: Winterduathlon

Sunday 14:00 (26 November)
Tisselt, Belgium, Tisselt

Kizomba Classes in Antwerp by Mattias & Kaou - Nov/Dec 2017 new
Sport

Kizomba Classes in Antwerp by Mattias & Kaou - Nov/Dec 2017 new

Sunday 14:30 (26 November)
Jeugdcentrum Vizit, Wilrijk

Albert Hammond & Band - Tijdloze klassiekers
Sport

Albert Hammond & Band - Tijdloze klassiekers

Sunday 15:00 (26 November)
De Werf - Aalst, Aalst

Verplaatsing naar westerlo
Sport

Verplaatsing naar westerlo

Sunday 16:00 (26 November)
't Kuipje, Westerlo

Trofee Walraeve: Jartazi Denderhoutem - Zovoc Zomergem (1e div)
Sport

Trofee Walraeve: Jartazi Denderhoutem - Zovoc Zomergem (1e div)

Sunday 18:00 (26 November)
Sportdienst Haaltert, Denderhoutem

November

ASL: De Boechoutse vs. ESN
Sport

ASL: De Boechoutse vs. ESN

Monday 20:50 (27 November)
Wilrijkse Pleinen, Antwerp

Rolstoelvriendelijke wandeling door Tielrodebroek en de Roomakker (4+4 km)
Sport

Rolstoelvriendelijke wandeling door Tielrodebroek en de Roomakker (4+4 km)

Tuesday 14:00 (28 November)
Provinciaal Domein Roomakker, Temse

Saint-Nicolas
Sport

Saint-Nicolas

Wednesday 13:45 (29 November)
Royal Pingouin Hockey Club Nivelles, Nivelles

Visite de Saint-Nicolas au TRADITIONAL SHOTOKAN KARATE CLUB WAREMME/GEER
Sport

Visite de Saint-Nicolas au TRADITIONAL SHOTOKAN KARATE CLUB WAREMME/GEER

Wednesday 16:00 (29 November)
Traditional Shotokan Karate Club Waremme-Geer - SKIFB, Geer

Mark Wade Trio
Sport

Mark Wade Trio

Wednesday 20:00 (29 November)
ROx - Rouvroy complexe sportif et culturel, Harnoncourt

Buffalo AA Gent Lokeren ( Crocky Cup 8ste Finales 2017-2018)
Sport

Buffalo AA Gent Lokeren ( Crocky Cup 8ste Finales 2017-2018)

Wednesday 20:30 (29 November)
Ghelamco Arena, Gent

Croky Cup: 1/8 Finale: KAA Gent - Sporting Lokeren
Sport

Croky Cup: 1/8 Finale: KAA Gent - Sporting Lokeren

Wednesday 20:30 (29 November)
Ghelamco Arena, Gent

KAA Gent - Lokeren BEKER
Sport

KAA Gent - Lokeren BEKER

Wednesday 20:30 (29 November)
Ghelamco Arena, Merelbeke

Kapelleken On Tour: AA Gent-Sporting Lokeren (BEKER)
Sport

Kapelleken On Tour: AA Gent-Sporting Lokeren (BEKER)

Wednesday 20:30 (29 November)
Supportersclub 't Kapelleken, Lokeren

Croky Cup: KAA Gent - Lokeren
Sport

Croky Cup: KAA Gent - Lokeren

Wednesday 20:30 (29 November)
Ghelamco Arena, Gent