Sports

July

Wielerwedstrijd VWV Houtvenne
Sports

Wielerwedstrijd VWV Houtvenne

Wednesday 17:45 (05 July)
Houtvenne, Belgium, Houtvenne

KSVO - Cercle Brugge
Sports

KSVO - Cercle Brugge

Wednesday 19:00 (05 July)
Ksvo Oudenaarde, Oudenaarde

Kontich-Lierse (voorbereiding '17-'18)
Sports

Kontich-Lierse (voorbereiding '17-'18)

Wednesday 19:30 (05 July)
K. Kontich FC, Kontich

Katjeduk viert Feest
Sports

Katjeduk viert Feest

Friday 19:30 (07 July)
Porseleinhallen Wevelgem, Wevelgem

Tornooi Vispaleis
Sports

Tornooi Vispaleis

Saturday 08:00 (08 July)
Sportpark ' De Schorre ', Oostende

Beker van Limburg Dressuur 2017
Sports

Beker van Limburg Dressuur 2017

Saturday 08:30 (08 July)
Manege Zonnehoef, Zonhoven

PaRaDoX 1000 EindTornooi (minimum €1000 vooruit)
Sports

PaRaDoX 1000 EindTornooi (minimum €1000 vooruit)

Saturday 15:00 (08 July)
Paradox Kicker Training, Kessel-Lo

Freilichtparty 2017
Sports

Freilichtparty 2017

Saturday 20:30 (08 July)
Deidenberg, Belgium, Deidenberg

Aircooled invasion 2017
Sports

Aircooled invasion 2017

Sunday 08:00 (09 July)
Herseaux, Belgium, Herseaux

Chickenrun
Sports

Chickenrun

Sunday 16:30 (09 July)
Halen, Belgium, Halen

Tricolore on Track.
Sports

Tricolore on Track.

Monday 08:00 (10 July)
Circuit de Mettet, Mettet

Tricolore on Track.
Sports

Tricolore on Track.

Tuesday 08:00 (11 July)
Circuit de Mettet, Mettet

Begeleide buitenrit Elzenbos
Sports

Begeleide buitenrit Elzenbos

Wednesday 11:00 (12 July)
Elsenbos, Stabroek

Enkelcriterium
Sports

Enkelcriterium

Friday 16:00 (14 July)
Ostend Tennis Club, Oostende

Borussia cup 2017 !! Outdoor voetbaltornooi dames/heren
Sports

Borussia cup 2017 !! Outdoor voetbaltornooi dames/heren

Saturday 08:00 (15 July)
Sporthal De Croonaert - Wijtschate, Wijtschate

9e Molenhoektornooi
Sports

9e Molenhoektornooi

Saturday 08:00 (15 July)
Sportcentrum Molenhoek, Westkapelle

Triathlon Aarschot 16-07
Sports

Triathlon Aarschot 16-07

Sunday 00:00 (16 July)
Triathlon Aarschot, Aarschot

Club Quadrifoglio at Italday Mettet
Sports

Club Quadrifoglio at Italday Mettet

Sunday 08:00 (16 July)
Circuit Jules Tacheny Mettet, Mettet

SWIM RUN L---BELGIUM
Sports

SWIM RUN L---BELGIUM

Sunday 10:00 (16 July)
Lac de Robertville, Waimes

15° rencontre des brasseries du Luxembourg
Sports

15° rencontre des brasseries du Luxembourg

Sunday 11:00 (16 July)
Hotton, Belgium, Hotton

Filmkamp Zomervakantie
Sports

Filmkamp Zomervakantie

Sunday 16:00 (16 July)
Heidepark Waasmunster, Waasmunster

Voetbalkamp K.VZ Glabbeek Jeugd
Sports

Voetbalkamp K.VZ Glabbeek Jeugd

Monday 08:00 (17 July)
Kvz Glabbeek, Glabbeek

Chimay Open Trophy - 21, 22 & 23 July 2017
Sports

Chimay Open Trophy - 21, 22 & 23 July 2017

Friday 11:00 (21 July)
Circuit de Chimay, Chimay

Dwars door Kasterlee
Sports

Dwars door Kasterlee

Friday 13:00 (21 July)
de Hoge Rielen, Kasterlee

Gentse feestenmeeting 2017
Sports

Gentse feestenmeeting 2017

Friday 15:00 (21 July)
Wouter Weylandt Stadion, Gent

Tweedaags voetbaltornooi at Torhout 1992 KM
Sports

Tweedaags voetbaltornooi at Torhout 1992 KM

Saturday 09:00 (22 July)
Complex De Velodroom, Torhout

23e HDF Outdoor Zaalvoetbaltornooi
Sports

23e HDF Outdoor Zaalvoetbaltornooi

Saturday 10:00 (22 July)
Ettelgem, Belgium, Ettelgem

Balade équestre (manche challenge CAPL)
Sports

Balade équestre (manche challenge CAPL)

Sunday 09:00 (23 July)
Haras de Bernister, Malmédy

Feestgedruis | Tomorrowland 2017
Sports

Feestgedruis | Tomorrowland 2017

Sunday 11:00 (23 July)
De Schorre Provinciaal Recreatiedomein, Boom

Pussy lounge at Tomorrowland [official b2s event]
Sports

Pussy lounge at Tomorrowland [official b2s event]

Sunday 12:30 (23 July)
De Schorre, Boom

Provinciaal Kampioenschap Dames-Jeugd
Sports

Provinciaal Kampioenschap Dames-Jeugd

Sunday 13:30 (23 July)
Malderen, Belgium, Malderen

Stage D Équimotricité(c) Et D Équitation
Sports

Stage D Équimotricité(c) Et D Équitation

Monday 09:00 (24 July)
Faulx-Les Tombes, Belgium, Faulx-Les Tombes

Skylimit Trackday Circuit Zolder (Afternoon only)
Sports

Skylimit Trackday Circuit Zolder (Afternoon only)

Wednesday 13:00 (26 July)
SKYLIMIT @ Circuit zolder, Zolder

Fotomeeting Kalmthoutse Heide
Sports

Fotomeeting Kalmthoutse Heide

Friday 09:30 (28 July)
Kalmthoutse Heide, Kalmthout

Pussy lounge at Tomorrowland [official b2s event]
Sports

Pussy lounge at Tomorrowland [official b2s event]

Friday 12:30 (28 July)
De Schorre, Boom

Festival D' Ere - Delta
Sports

Festival D' Ere - Delta

Friday 16:00 (28 July)
Ere, Belgium, Ere

FIELD GOOD 2017
Sports

FIELD GOOD 2017

Friday 18:00 (28 July)
Louvain-La-Neuve Hockey Club, Louvain-la-Neuve

24 Hours of Spa
Sports

24 Hours of Spa

Saturday 16:30 (29 July)
Circuit de Spa-Francorchamps, Stavelot

August

FLANDERS 25 - 6th edition
Sports

FLANDERS 25 - 6th edition

Thursday 11:00 (03 August)
Stade Leuven, Heverlee

Gouden Palet 2017 Torhout (BEL)
Sports

Gouden Palet 2017 Torhout (BEL)

Friday 09:00 (04 August)
Sporthal Torhout, Torhout