Workshop

September

Relax in het zadel
Workshop

Relax in het zadel

Saturday 10:00 (16 September)
Wezemaal, Belgium, Wezemaal

Tweedaagse kunst- en hobbyhappening
Workshop

Tweedaagse kunst- en hobbyhappening

Saturday 10:00 (16 September)
Duin En Zee, Oostende

Tweedaags seminar met Claudia Fugazza (Do as I do)
Workshop

Tweedaags seminar met Claudia Fugazza (Do as I do)

Saturday 10:00 (16 September)
Kellenhof Restaurant, Meerbeke

Absolva UK - afternoon show at Elpee Deinze
Workshop

Absolva UK - afternoon show at Elpee Deinze

Sunday 16:00 (17 September)
ELPEE Café / Live Music Club, Deinze

Gert Govaerts Expo
Workshop

Gert Govaerts Expo

Monday 20:00 (18 September)
Antwerp, Belgium, Antwerp

5-daagse instructeurscursus Balans & Coördinatie met Sam Turner
Workshop

5-daagse instructeurscursus Balans & Coördinatie met Sam Turner

Wednesday 09:00 (20 September)
Dogs In Mind, intenser samenleven met je hond, Torhout

Exposition Internationale D’ART Animalier
Workshop

Exposition Internationale D’ART Animalier

Friday 10:00 (22 September)
Godinne, Belgium, Godinne

Workshop Inzicht In Hoeven Met Heleen
Workshop

Workshop Inzicht In Hoeven Met Heleen

Friday 10:00 (22 September)
Zwijndrecht, Belgium, Zwijndrecht

BRM 200 km
Workshop

BRM 200 km

Saturday 07:45 (23 September)
Sportcentrum Ternat, Ternat

Initiation au Clicker Training par Claire Stevenaert
Workshop

Initiation au Clicker Training par Claire Stevenaert

Saturday 09:30 (23 September)
Engis, Belgium, Engis

Opendeurdag Herfst 2017
Workshop

Opendeurdag Herfst 2017

Saturday 10:00 (23 September)
Loft 26, Gent

Workshop psychognomie te Rotselaar (4 sessies)
Workshop

Workshop psychognomie te Rotselaar (4 sessies)

Saturday 13:30 (23 September)
Bodyspeech, Eeklo

Cursus Sint Truiden Be zo 24 sept 17 €42,50pp (beginner/meerkl)
Workshop

Cursus Sint Truiden Be zo 24 sept 17 €42,50pp (beginner/meerkl)

Sunday 10:00 (24 September)
Sint-Truiden, Belgium, Sint-Truiden

Tilman : une entreprise pharmaceutique
Workshop

Tilman : une entreprise pharmaceutique

Monday 20:30 (25 September)
Somme-Leuze, Belgium, Somme-Leuze

Interculturele kookavond met Somalische en Vlaamse gerechten
Workshop

Interculturele kookavond met Somalische en Vlaamse gerechten

Wednesday 19:30 (27 September)
De Zilverlink, Roeselare

Lezing biomechanica en anatomie
Workshop

Lezing biomechanica en anatomie

Saturday 10:00 (30 September)
Stal Caroline De Lannoy, Zulte

VOLZET!!!Perfectietraining 'coffin' door Anastasiya Ohorodnikova
Workshop

VOLZET!!!Perfectietraining 'coffin' door Anastasiya Ohorodnikova

Saturday 10:00 (30 September)
Cre8tive Nailz By Elke, Lede

October

Tantra Philosophy with Christopher Wallis
Workshop

Tantra Philosophy with Christopher Wallis

Friday 19:00 (06 October)
Herbatheek Gent, The Lov'd, Gent

Orthomoleculaire Gezondheidszorg
Workshop

Orthomoleculaire Gezondheidszorg

Saturday 09:00 (07 October)
ICZO, Antwerp

Voorgevormde dragers-basis Haacht
Workshop

Voorgevormde dragers-basis Haacht

Saturday 09:00 (07 October)
Het Draagbeest, Haacht

Be Sexual
Workshop

Be Sexual

Saturday 10:00 (07 October)
Ranst, Belgium, Ranst

Info-avond herbruikbare luiers Boortmeerbeek
Workshop

Info-avond herbruikbare luiers Boortmeerbeek

Wednesday 20:00 (18 October)
Vroedvrouwenpraktijk De Wolk, Boortmeerbeek

Sessie X: Houtbewerking - Verdiepingscursus
Workshop

Sessie X: Houtbewerking - Verdiepingscursus

Friday 19:30 (20 October)
De Kluis (Sint-Jorisweert), Sint-Joris-Weert

Intro grafische technieken
Workshop

Intro grafische technieken

Monday 09:00 (23 October)
VIGC, Turnhout

FUS! - reeks improvisatietheater/improcomedy (niveau 1)
Workshop

FUS! - reeks improvisatietheater/improcomedy (niveau 1)

Monday 20:15 (23 October)
't Werkhuys, Borgerhout

IKKA Trainingsweekend 2017
Workshop

IKKA Trainingsweekend 2017

Friday 15:00 (27 October)
Sporta Tongerlo, Tongerlo

November

Keramiek. Introductiecursus
Workshop

Keramiek. Introductiecursus

Tuesday 13:30 (14 November)
Kunstacademie Geraardsbergen, Geraardsbergen

Conférence : Huiles essentielles et aromathérapie
Workshop

Conférence : Huiles essentielles et aromathérapie

Friday 19:00 (17 November)
Foyer Culturel de Beloeil, Quevaucamps

December

Rommelmarkt Dendermonde
Workshop

Rommelmarkt Dendermonde

Saturday 09:00 (02 December)
Gildenhuis, Dendermonde

Soulsister
Workshop

Soulsister

Saturday 20:00 (02 December)
Kursaal Oostende, Oostende

March 2018

Fysiologische kettingen - Busquet
Workshop

Fysiologische kettingen - Busquet

Thursday 13:00 (15 March)
Vilvoorde, Belgium, Vilvoorde